Form Display Actions (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: About
gu: વિશે
