Form Display Actions (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: About
hi: के बारे में
