Form Display Actions (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Edit
pl: Edytuj

en: Fields
pl: Pola

en: About
pl: O stronie
