Form Display Actions (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Edit
ar: تحرير

en: Fields
ar: الحقول

en: About
ar: حول
