Form Display Actions (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Fields
be: Палі

en: About
be: Аб
