Form Display Actions (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: About
bn: সম্পর্কে
