Form Display Actions (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: About
bo: གསལ་བཤད
