Form Display Actions (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Edit
ca: Edita

en: Fields
ca: Camps

en: About
ca: Detalls
