Form Display Actions (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Edit
eu: Editatu

en: Fields
eu: Eremuak

en: About
eu: (r)i buruz
