Form Display Actions (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Edit
fr: Modifier

en: Fields
fr: Champs

en: About
fr: À propos
