Form Display Actions (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Fields
hu: Mezők

en: About
hu: Leírás
