Form Display Actions (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Edit
ja: 編集

en: Fields
ja: フィールド

en: About
ja: アバウト
