Form Display Actions (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Fields
nl: Velden

en: About
nl: Over
