Form Display Actions (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Edit
oc: Modificar

en: Fields
oc: Camps

en: About
oc: A prepaus
