Form Display Actions (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Edit
fa: تدوین

en: Fields
fa: میدانها

en: About
fa: درباره
