Form Display Actions (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Fields
tr: Alanlar

en: About
tr: Hakkında
