Form Display Actions (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Edit
uk: Редагувати

en: Fields
uk: Поля

en: About
uk: Про модуль
