Form Display Actions (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Edit
vi: Sửa

en: Fields
vi: Các trường

en: About
vi: Giới thiệu
