Form display field alter (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Help text
bo: རོགས་རམ་ཡིག་ཆ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Field type
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་རིགས

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Field settings
bo: གནས་ཁོངས་སྒྲིག་འགོད

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
bo: གནས་ཁོངས་འདི་འོག་གི་སྤྱོད་མཁན་ལ་སྟོན་པའི་རེའུ་མིག་རྩོམ་སྒྲིག་ཐད་ཀྱི་གསལ་བཤད།<br />སྤྱོད་ཆོག་པའི་HTML མཚོན་རྟགས། @tags

en: Required field
bo: དགོས་ངེས་ཀྱི་གནས་ཁོངས

en: The default value for this field, used when creating new content.
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་སྔར་ཡོད་ཐོབ་གྲངས་ནི། ནང་དོན་གསར་འཛུགས་བྱེད་དུས་སྤྱོད་རྒྱུ་ཡིན།
