Form display field alter (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Help text
et: Abitekst

en: Label
et: Nimetus

en: Field type
et: Välja tüüp

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Field settings
et: Välja seaded

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
et: Juhendid, mida näidatakse kasutajale muutmise vaates selle välja allosas.  
    <br />Lubatud HTML tag-id: @tags

en: Default values
et: Vaikimisi väärtused

en: Required field
et: Kohustuslik väli

en: The default value for this field, used when creating new content.
et: Välja vaikimisi väärtus, mida kasutatakse sisu loomisel.

en: This field supports tokens.
et: See väli toetab tekstiasendajaid.
