Form display field alter (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Help text
fi: Ohjeteksti

en: Label
fi: Tunnus

en: Field type
fi: Kentän tyyppi

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Field settings
fi: Kentän asetukset

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
fi: Tämän kentän alapuolella lomakkeella käyttäjälle näytettä ohjeteksti.<br />Sallitut HTML-merkit: @tags

en: Default values
fi: Oletusarvot

en: Required field
fi: Pakollinen kenttä

en: The default value for this field, used when creating new content.
fi: Kentän oletusarvo luotaessa uutta sisältöä.

en: This field supports tokens.
fi: Kenttä tukee korvauskuvioita.
