Form display field alter (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Help text
km: អត្ថបទ​ជំនួយ

en: Label
km: ស្លាក

en: Field type
km: ប្រភេទ​វាល

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Field settings
km: ការ​កំណត់​វាល

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
km: សេចក្តី​ណែនាំ​ដែល​ត្រូវ​បង្ហាញ​ដល់​អ្នក​ប្រើ​នៅ​ខាង​ក្រោម​វាល​នេះ​ស្ថិត​នៅ​លើ​ទម្រង់​ដែល​កំពុង​កែសម្រួល​ ។<br />ស្លាក​ ​HTML ​ដែល​អនុញ្ញាត​ ៖ @tags

en: Required field
km: បាន​ទាម​ទារ​វាល

en: The default value for this field, used when creating new content.
km: តម្លៃ​លំនាំ​ដើម​សម្រាប់​វាល​នេះ ត្រូវ​បាន​ប្រើ​ នៅ​ពេល​បង្កើត​មាតិកា​ថ្មី ។
