Form display field alter (1.0.0-alpha1) - en to no translation catalogue (10 entries)

en: Help text
no: Hjelpetekst

en: Label
no: Etikett

en: Field type
no: Felttype

en: Default value
no: Standardverdi

en: Field settings
no: Feltalternativer

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
no: Instruksjoner som skal vises til brukeren nedenfor dette feltet i redigeringsskjemaet.<br />Tillate HTML-tagger: @tags

en: Default values
no: Standardverdier

en: Required field
no: Obligatorisk felt

en: The default value for this field, used when creating new content.
no: Standardverdien for dette feltet - brukes når man oppretter nytt innhold.

en: This field supports tokens.
no: Dette feltet støtter symboler.
