Form display field alter (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Help text
ur: مدد کے لیے عبارت

en: Label
ur: عنوان

en: Field type
ur: فیلڈ کی قسم

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: Default values
ur: طے شدہ اقدار

en: Required field
ur: مطلوبہ فیلڈ
