Form Field Access (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Required
eo: Bezonata

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko
