Form Field Access (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Required
et: Kohustuslik

en: Label
et: Nimetus

en: Fields
et: Väljad

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum

en: Entity Type ID
et: Olemi tüübi ID
