Form Field Access (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Required
fr: Requis

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Disallowed
fr: Interdit

en: Fields
fr: Champs

en: Field Name
fr: Nom du champ

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Bundle
fr: Type

en: Entity Type ID
fr: Identifiant (ID) du type d'entité
