Form Field Access (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Label
hy: Պիտակ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ
