Form Field Access (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Disallowed
is: Bannað

en: Fields
is: Svæði
