Form Field Access (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Required
it: Obbligatorio

en: Label
it: Etichetta

en: Fields
it: Campi

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Entity Type ID
it: ID tipo di entità
