Form Field Access (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Required
mr: आवश्यक

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
