Form Field Access (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Required
ro: Necesar

en: Label
ro: Etichetă

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet

en: Entity Type ID
ro: ID-ul tipului de entitate
