Form Field Access (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Required
ru: Обязательно

en: Label
ru: Метка

en: Fields
ru: Поля

en: Field Name
ru: Название поля

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Bundle
ru: Набор

en: Entity Type ID
ru: ID типа сущности
