Form Field Access (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Required
be: Абавязкова

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Fields
be: Палі

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор
