Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Required
ur: درکار

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
