Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ
