Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Required
ar: ضروري

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: All
ar: الكل

en: Fields
ar: الحقول

en: Any
ar: أي من

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة
