Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Required
az: Tələb olunur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: All
az: Hammısı

en: Fields
az: Sahələr

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket
