Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: All
bo: ཡོངས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Any
bo: གང་རུང

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས
