Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Required
ca: Necessari

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: All
ca: Tot

en: Fields
ca: Camps

en: Any
ca: Qualsevol

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Policy
ca: Política

en: Entity Type ID
ca: ID del tipus d'entitat
