Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Required
da: Obligatorisk

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: All
da: Alle

en: Fields
da: Felter

en: Any
da: Nogen

en: Field Name
da: Feltnavn

en: Entity type
da: Entity-type

en: Policy
da: Betingelser
