Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Required
de: Erforderlich

en: Settings
de: Einstellungen

en: Label
de: Beschriftung

en: All
de: Alle

en: Disallowed
de: Nicht erlaubt

en: Fields
de: Felder

en: User Roles
de: Benutzerrollen

en: Any
de: Alle

en: Field Name
de: Feldname

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Bundle
de: Subtyp

en: Policy
de: Richtlinie

en: Entity Type ID
de: Entitätstyp-ID
