Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: All
el: Όλες

en: Fields
el: Πεδία

en: Any
el: Οποιαδήποτε

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα
