Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Required
fa: اجباری

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: All
fa: همه

en: Fields
fa: فیلدها

en: User Roles
fa: نقش‌های کاربر

en: Any
fa: هر

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Bundle
fa: بسته
