Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Required
fi: Pakollinen

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: All
fi: Kaikki

en: Fields
fi: Kentät

en: Any
fi: Mikä tahansa

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti
