Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: All
gl: Todo

en: Fields
gl: Campos

en: Any
gl: Calquera

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete
