Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Required
gu: જરૂરી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: All
gu: બધા

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Any
gu: કોઈપણ

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
