Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Required
he: נדרש

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: All
he: הכל

en: Fields
he: שדות

en: Any
he: הכל

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה
