Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Required
hi: ज़रूरी

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: All
hi: सभी

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Bundle
hi: पोटली
