Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Required
hr: Nužno

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: All
hr: Svi

en: Fields
hr: Polja

en: Any
hr: Bilo koji

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
